foto_06.jpg
Umowa 656 marca Wicemarszałek Wiesław Raboszuk, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbieta Lanc oraz ks. prof. Stanisław Dziekoński, Rektor UKSW podpisali umowę o dofinansowanie projektu.

IMG 1168Projekt „Multidyscyplinarne Centrum Badawcze UKSW" zakłada stworzenie unikalnego ośrodka badawczego, który umożliwi prowadzenie interdyscyplinarnych badań w obszarach nauk społecznych, humanistycznych, medycznych, a także nauk informatycznych i przyrodniczych. Centrum, skupiając pod jednym dachem zarówno sferę naukową jak i biznesową, w nowatorski i niepowtarzalny sposób da możliwość połączenia doświadczeń teoretyków i praktyków.

Budynki zostaną umiejscowione na nowym kampusie UKSW zlokalizowanym w Dziekanowie Leśnym.
W Centrum zostanie utworzona nowoczesna serwerownia i liczne laboratoria m.in.: Laboratorium Napędów Elektrycznych, Łączności Bezprzewodowej, Bezpiecznego Przechowywania i Przetwarzania Danych UAV, Badań Geoinformacyjnych, Laboratorium Badawcze pomiarowo-środowiskowe Laboratorium RTV z funkcją auli konferencyjnej, Laboratorium Cyberbezpieczeństwa, Symulator, Centrum Zarządzania Kryzysowego, Laboratorium druku 3D i VR, Metod Numerycznych i Analiz Statystycznych/Laboratorium Metod Jakościowych/Studio Dźwiękowe.

IMG 1180

Projekt realizowany w konsorcjum:
Partnerzy instytucjonalni:
•    Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy
•    Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej

Partnerzy biznesowi:
•    Dron House S.A.
•    Termocent Marek Kitliński
•    GEOCOM Waldemar Leśko

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, Oś priorytetowa I Wykorzystanie działalności badawczo-rozwojowej w gospodarce, Działanie 1.1 Działalność badawczo-rozwojowa jednostek naukowych, Typ projektów: Wsparcie infrastruktury badawczo-rozwojowej jednostek naukowych.

Całkowita wartość projektu: 83 259 413,66 zł
Kwota dofinansowania: 65 105 149,35 zł

IMG 1190   IMG 1221   IMG 1255

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje