foto_05.jpg
kuratorium minUniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego będzie współpracował z Mazowieckim Kuratorem Oświaty w zakresie dydaktyki, wspólnych projektów naukowo-badawczych, podnoszenia kompetencji studentów.

kuratorium

Umowa została podpisana 8 marca przez Rektora UKSW ks. prof. Stanisława Dziekońskiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty Aurelię Michałowską. Jej przedmiotem jest współpraca między stronami w zakresie realizacji wspólnych inicjatyw, programów, projektów badawczych, edukacyjnych lub usług o charakterze akademickim i naukowym, szczególnie w obszarze kształcenia zawodowego i prowadzenia doradztwa zawodowego w szkołach i placówkach nadzorowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje