studenci_podstrony_4.jpg
menegerRusza rekrutacja na studia podyplomowe Menedżer Koordynowanej Ochrony Zdrowia prowadzone przez WNHiS UKSW.

Studia Podyplomowe Menedżer Koordynowanej Ochrony Zdrowia (MKOZ) to pierwsze tego typu studia w Polsce. Ich przygotowanie i wdrożenie są wynikiem śledzenia nie tylko trendów, doświadczeń europejskich i światowych, ale również odpowiedzią na konsekwencje zmian społecznych, demograficznych, ekonomicznych i kulturowych.

Koordynowana ochrona zdrowia (KOZ) według Polskiego Towarzystwa Koordynowanej Ochrony Zdrowia (PTKOZ) to zorganizowane działania uczestników systemu mające na celu osiąganie wysokiej jakości opieki medycznej, ciągłości obsługi pacjenta oraz efektywności kosztowej świadczeń.

Do tych właśnie zadań potrzebni są profesjonaliści, którzy w szpitalach, poradniach, podstawowej opiece zdrowotnej skoordynują działania i jednocześnie zmniejszą administracyjne obciążenie lekarzy i pielęgniarek oraz pozostałych profesjonalistów medycznych. W czasie, kiedy system ochrony zdrowia mierzy się z problemem zmniejszającej liczby pracujących pielęgniarek, brakiem lekarzy, nieodzowne wydaje się, aby wykonywane przez nich czynności administracyjne zostały przejęte przez Menedżerów Koordynowanej Ochrony Zdrowia. W ostatecznym rezultacie beneficjentami zmian będą osoby, dla których system opieki zdrowotnej funkcjonuje, czyli pacjenci.

Dzięki współpracy Polskiego Towarzystwa Koordynowanej Ochrony Zdrowia (PTKOZ) i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW) możemy zaproponować Państwu unikatowy charakter Studiów Podyplomowych, łączących praktykę z teorią, będących odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie Interesariuszy w ochronie zdrowia w Polsce.

Rekrutacja odbywa się drogą elektroniczną przez Internetową Rejestrację Kandydatów (IRK) -   logowanie na stronie www.podyplomowe.uksw.edu.pl
Szczegółowe informacje na stronie www.is.wnhis.uksw.edu.pl/node/906

UKSW WEB

tel. centrala 22 561 88 00

ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.

UKSW Facebook
UKSW YouTube