studenci_podstrony_4.jpg
menegerRusza rekrutacja na studia podyplomowe Menedżer Koordynowanej Ochrony Zdrowia prowadzone przez WNHiS UKSW.

Studia Podyplomowe Menedżer Koordynowanej Ochrony Zdrowia (MKOZ) to pierwsze tego typu studia w Polsce. Ich przygotowanie i wdrożenie są wynikiem śledzenia nie tylko trendów, doświadczeń europejskich i światowych, ale również odpowiedzią na konsekwencje zmian społecznych, demograficznych, ekonomicznych i kulturowych.

Koordynowana ochrona zdrowia (KOZ) według Polskiego Towarzystwa Koordynowanej Ochrony Zdrowia (PTKOZ) to zorganizowane działania uczestników systemu mające na celu osiąganie wysokiej jakości opieki medycznej, ciągłości obsługi pacjenta oraz efektywności kosztowej świadczeń.

Do tych właśnie zadań potrzebni są profesjonaliści, którzy w szpitalach, poradniach, podstawowej opiece zdrowotnej skoordynują działania i jednocześnie zmniejszą administracyjne obciążenie lekarzy i pielęgniarek oraz pozostałych profesjonalistów medycznych. W czasie, kiedy system ochrony zdrowia mierzy się z problemem zmniejszającej liczby pracujących pielęgniarek, brakiem lekarzy, nieodzowne wydaje się, aby wykonywane przez nich czynności administracyjne zostały przejęte przez Menedżerów Koordynowanej Ochrony Zdrowia. W ostatecznym rezultacie beneficjentami zmian będą osoby, dla których system opieki zdrowotnej funkcjonuje, czyli pacjenci.

Dzięki współpracy Polskiego Towarzystwa Koordynowanej Ochrony Zdrowia (PTKOZ) i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW) możemy zaproponować Państwu unikatowy charakter Studiów Podyplomowych, łączących praktykę z teorią, będących odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie Interesariuszy w ochronie zdrowia w Polsce.

Rekrutacja odbywa się drogą elektroniczną przez Internetową Rejestrację Kandydatów (IRK) -   logowanie na stronie www.podyplomowe.uksw.edu.pl
Szczegółowe informacje na stronie www.is.wnhis.uksw.edu.pl/node/906

UKSW WEB


Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie

ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa
tel. centrala 22 561 88 00

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956
ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

UKSW Facebook
UKSW YouTube
UKSW Twitter
UKSW na Linkedin
UKSW Instagram

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje