foto_11.jpg
młodziez str26 marca uczniowie czterech renomowanych warszawskich liceów odwiedzili UKSW.

20180326 093307Wizyta rozpoczęła się od spotkania z księdzem Rektorem prof. Stanisławem Dziekońskim, który zaprezentował gościom zarówno historię uczelni, jej obecną sytuację, jak również perspektywy rozwoju w najbliższych latach, głównie w oparciu o nowe projekty grantowe w dziedzinie nauk ścisłych. Jak podkreślił ksiądz Rektor – UKSW to dziś prężnie działający, o wysokiej pozycji w rankingach uniwersytet, który zachęca do podjęcia studiów w swoich murach przede wszystkim świetną kadrą dydaktyczną, wysokim poziomem kształcenia, a także dobrą infrastrukturą.

Następnie uczniowie mieli okazję zwiedzić uniwersytecki kampus przy ulicy Wójcickiego, w szczególności budynek Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych, po którym oprowadził ich dr Grzegorz Kęsik, pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Politologii WNHiS. Uczniowie zapoznali się ofertą dydaktyczną Instytutu, prześledzili plany zajęć poszczególnych kierunków studiów oraz obejrzeli sale wykładowe. Ponad trzygodzinne spotkanie zakończyła sesja pytań i odpowiedzi, które z pewnością okażą się dla naszych gości bardzo pomocne w wyborze dalszej drogi życiowej – wszyscy bowiem myślą już o przyszłym kierunku studiów i niewykluczone, że w październiku 2019 roku rozpoczną studia na UKSW, czego z całego serca im życzymy.

dr Piotr Zakrzewski WNHiS UKSW

20180326 110532

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje