foto_07.jpg
JM Rektor Dziekonski miniaturkaUniwersytet jest zobowiązany do podejmowania współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym - powiedział ks. prof. Stanisław Dziekoński w wywiadzie udzielonym czasopismu Nauka i Biznes.

O roli nauki dla rozwoju gospodarki, współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, społeczeństwie opartym na wiedzy, wyzwaniach współczesności, przed którymi stoi edukacja i odpowiedzialności uniwersytetu w wypełnianiu swojej misji opowiada Rektor UKSW w rozmowie z Mariuszem Blimelem.

 NiB UKSW Page 1

Pełny tekst wywiadu - pobierz

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje