foto_11.jpg
MOSTstrona19 kwietnia na UKSW odbyły się spotkania informacyjno-szkoleniowe dotyczące Programu MOST.

IMG 1735Gościem honorowym spotkania była ogólnopolska koordynator programu dr Joanna Kałużna, oddelegowana przez Uniwersytecką Komisję Kształcenia, aby przybliżyć kwestie organizacyjne MOSTu.IMG 1742

Spotkania stanowiły okazję do omówienia strategii promocji programu, rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących tej mobilności a także omówienia istniejących problemów po stronie administracyjnej i studenckiej. Była to także szansa na wypracowanie wspólnych rozwiązań.

MOST - Program mobilności studenckiej i doktoranckiej MOST został zapoczątkowany 19 lat temu przez Uniwersytecką Komisję Akredytacyjną – obecnie Uniwersytecką Komisję Kształcenia. Udział w Programie jest bezpłatny i niezależny od trybu studiów dzięki umowie zawartej na Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich. Obecnie można studiować przez semestr lub cały rok akademicki na jednej z 30 stowarzyszonych uczelni w Polsce.

Więcej informacji o programie na stonie Działu Kształenia

IMG 1737   IMG 1739

IMG 1743   IMG 1751

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje