Festiwal schumanaZapraszamy pracowników i studentów na II Europejski Festiwal Schumana, który odbędzie się 13 maja w Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie.

Organizatorem Festiwalu jest Instytut Myśli Schumana. Festiwal odbędzie się pod patronatem Jego Eminencji Kardynała Kazimierza Nycza, metropolity warszawskiego, w stulecie odzyskania niepodległości Polski. W programie zapowiedziane są debaty m.in. na temat roli kapitału Polonii w promocji i rozwoju Polski oraz tworzeniu relacji z narodami Europy i świata według idei Roberta Schumana, a także debata ambasadorów wspólnoty narodów Europy. Wśród prelegentów festiwalowych paneli są profesorowie UKSW. Festiwal zakończy się wielką modlitwą bez granic – w intencji przemiany Europy.

Więcej o Festiwalu/program: europejskifestiwalschumana.com

Ulotka