foto_08.jpg
Festiwal schumanaZapraszamy pracowników i studentów na II Europejski Festiwal Schumana, który odbędzie się 13 maja w Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie.

Organizatorem Festiwalu jest Instytut Myśli Schumana. Festiwal odbędzie się pod patronatem Jego Eminencji Kardynała Kazimierza Nycza, metropolity warszawskiego, w stulecie odzyskania niepodległości Polski. W programie zapowiedziane są debaty m.in. na temat roli kapitału Polonii w promocji i rozwoju Polski oraz tworzeniu relacji z narodami Europy i świata według idei Roberta Schumana, a także debata ambasadorów wspólnoty narodów Europy. Wśród prelegentów festiwalowych paneli są profesorowie UKSW. Festiwal zakończy się wielką modlitwą bez granic – w intencji przemiany Europy.

Więcej o Festiwalu/program: europejskifestiwalschumana.com

Ulotka

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje