foto_08.jpg
prawoPraca i zaangażowanie dwóch pracowników naukowych Wydziału Prawa i Administracji UKSW została docenienia przez prestiżowe instytucje.

Pan dr hab. Zbigniew Lewicki, prof. UKSW, Kierownik Katedry Amerykanistyki został ponownie wybrany Przewodniczącym Rady Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych (PISM), natomiast pan dr Dariusz Fuchs z Katedry Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego został zaproszony do prac Europejskiego Instytutu Prawa (European Law Institute) z siedzibą w Wiedniu.

Gratulujemy!

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje