foto_07.jpg
wspieramy rozwojWśród zwycięskich projektów konkursu grantowego Wspieramy rozwój, organizowanego przez Cedrob S.A., znalazł się wniosek pt. Letnia Szkoła Młodych Naukowców, przygotowany w Biurze ds. Badań Naukowych.

Kierownik BBN dr Tomasz Janus na realizację projektu w ramach kategorii Nauka i rozwój  pozyskał 10 tys. zł, które zostaną przeznaczone na organizację w lipcu br. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego Letniej Szkoły Młodych Naukowców. Jej celem jest przekazanie młodym naukowcom wiedzy dotyczącej zasad konstruowania projektów badawczych, które mają uzyskać finansowanie z zewnętrznych źródeł. Wiedza ta ułatwi przygotowanie wniosków grantowych oraz zwiększy odsetek pozytywnie rozpatrywanych aplikacji, a co za tym idzie przyczyni się do rozwoju naukowego młodych naukowców.

Szczegółowe informacje o Letniej Szkole Młodych Naukowców (m.in. dokładny termin oraz zasady naboru) zostaną opublikowane na stronie internetowej BBN w najbliższych tygodniach.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje