JG minDuszpasterstwo Akademickie UKSW z grupą studentów, wykładowcami i pracownikami naszego Uniwersytetu uczestniczyło 12 maja w 82. Ogólnopolskiej Akademickiej Pielgrzymce na Jasną Górę.

pielJG3

Uczestniczyliśmy w programie zaproponowanym przez organizatorów pielgrzymki: konferencjach, spotkaniach, nabożeństwie pokutnym, procesji z Bazyliki Archikatedralnej na Jasną Górę, Eucharystii i Apelu Jasnogórskim. Wierzymy, że każdy z nas był tam szczególnie zaproszony przez Maryję i otrzymał to, czego najbardziej potrzebował. Klimat spotkania młodzieży akademickiej, właśnie tam, u Maryi, jest niepowtarzalny! Za rok chcemy pojechać większą grupą i na dłużej! Już CZEKAMY!

ks. Rafał Burnicki i studenci z DA UKSW

Więcej zdjęć w galerii