foto_06.jpg
JG minDuszpasterstwo Akademickie UKSW z grupą studentów, wykładowcami i pracownikami naszego Uniwersytetu uczestniczyło 12 maja w 82. Ogólnopolskiej Akademickiej Pielgrzymce na Jasną Górę.

pielJG3

Uczestniczyliśmy w programie zaproponowanym przez organizatorów pielgrzymki: konferencjach, spotkaniach, nabożeństwie pokutnym, procesji z Bazyliki Archikatedralnej na Jasną Górę, Eucharystii i Apelu Jasnogórskim. Wierzymy, że każdy z nas był tam szczególnie zaproszony przez Maryję i otrzymał to, czego najbardziej potrzebował. Klimat spotkania młodzieży akademickiej, właśnie tam, u Maryi, jest niepowtarzalny! Za rok chcemy pojechać większą grupą i na dłużej! Już CZEKAMY!

ks. Rafał Burnicki i studenci z DA UKSW

Więcej zdjęć w galerii

 

pielJG5

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje