foto_08.jpg
UO strW dniach 9-10 maja kierownik UO UKSW dr Kazimierz Szałata wziął udział w zorganizowanej z okazji jubileuszu dziesięciolecia Uniwersytetu Otwartego UW sesji naukowej poświęconej problemom edukacji.

1Zorganizowana w budynku dawnej biblioteki uniwersyteckiej sesja była zarazem spotkaniem przedstawicieli działających przy różnych uczelniach w Polsce uniwersytetów otwartych.

Podczas debaty z udziałem przedstawicieli różnych środowisk alademickich dr Kazimierz Szałata przedstawił realizowaną w formie tematycznych akademii ofertę dydaktyczną UO UKSW. Uczestnicy końcowego panelu, który był swoistego rodzaju forum polskich uniwersytetów otwartych wyrazili potrzebę organizowania cyklicznych spotkań w poszczególnych uczelniach.

Najbliższe zaplanowano na jesień tego roku w UKSW. Na zakończenie, uczestniczący w spotkaniu przedstawiciele Uniwersytetów Otwartych podpisali list intencyjny wyrażający chęć współpracy i wzajemnej wymiany doświadczeń związanych z funkcjonowaniem różnych form otwartego nauczania.

2   3

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje