foto_07.jpg
karnisci minNieprzerwanie od 14 lat prof. Jarosław Majewski wraz ze współpracownikami z Katedry Prawa Karnego UKSW organizuje Bielańskie Kolokwia Karnistyczne,

karnisci1Cykl corocznych ogólnopolskich konferencji naukowych poświęconych problematyce prawa karnego cieszy się w środowisku uznaniem za wysoki poziom naukowy i organizacyjny. Obrady tegorocznego kolokwium odbyły się 16 maja w Auli Schumana; otworzył je JM Ks. Rektor prof. Stanisław Dziekoński wraz z Dziekanem WPiA Markiem Michalskim. Przedmiotem konferencji była problematyka reguł intertemporalnych w prawie karnym, bardzo aktualna w dobie coraz częstszych zmian w prawie. W obradach uczestniczyło ponad 160 przedstawicieli nauki prawa karnego z różnych ośrodków akademickich oraz reprezentantów praktyki wymiaru sprawiedliwości: sędziów, prokuratorów, adwokatów i radców prawnych z całej Polski.

prof. dr hab. Jarosław Majewski

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje