foto_06.jpg
min17 maja na kampusie UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3 odbyła się kolejna edycja Dnia Studenta UKSW, połączona z Dniem Otwartym.

IMG 1815Podczas Dnia Otwartego kandydaci na studia zapoznali się z ofertą naukowo-dydaktyczną uczelni, zaprezentowaną przez Wydziały oraz inne jednostki m.in. Biuro Rekrutacji oraz Biuro Informacji i Promocji.

Uczniowie warszawskich liceów skorzystali z oferty wykładów otwartych i lekcji pokazowych, przygotowanych przez pracowników naukowych naszego Uniwersytetu.

Symbolicznego otwarcia Dnia Studenta dokonali: ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński, rektor UKSW, pani prof. UKSW dr hab. Anna Fidelus prorektor ds. studentów i kształcenia oraz władze kanclerskie - zastępca kancelrza ds. administracyjnych, pani Małgorzata Kozłowska a także pani Anna Kołcz, kwestor UKSW.IMG 1826

Od godz. 13.00 do 17.00 w miasteczku studenckim na zwiedzających czekały stoiska kół naukowych i organizacji studenckich. Wszyscy uczestnicy imprezy mogli skorzystać z wielu atrakcji plenerowych a nawet rozegrać mecz piłki siatkowej.

W tym dniu także Radio UKSW uroczyście obchodziło druga rocznicę swojego istnienia. Nie zabrakło więc tradycyjnego tortu i "Sto lat" kierowanego do redaktor naczelnej Anny Gawrońskiej - Piotrowskiej oraz całego zespołu redakcyjnego radia.

Dzień Studenta zakończył występ gwiazdy wieczoru – Szymona Wydry z zespołem Carpe Diem.

IMG 1857 IMG 1892

IMG 1846 IMG 1821

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje