foto_08.jpg
biologia minWBNS został wytypowany jako podwykonawca realizacji projektu „Dobry start w przyszłość – rozwój kompetencji kluczowych na rynku pracy uczniów Zespołu Szkół nr 121”.

biologiaAProjekt jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020. Zajęcia pozalekcyjne z zakresu biologii, oparte na autorskim programie Wydziału Biologii i Nauk o Środowisku dla LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie, będą realizowane do listopada br. Weźmie w nich udział ok. 40 licealistów w dwóch turach ( maj – czerwiec 2018 oraz wrzesień – listopad 2018; po 18 godzin dydaktycznych dla grupy).

Dzięki udziałowi w projekcie licealiści poszerzą wiedzę z zakresu biologii, poznają metody badawcze (hipoteza, działania, weryfikacja, wnioski), będą posługiwać się sprzętem laboratoryjnym, zdobędą umiejętność opracowywania wyników badań. Przekazywana wiedza będzie wzbogacona o nowinki naukowe.

Treści nauczania dotyczą głównie metody badawczej i jej elementów oraz wykładów i seminariów, w odniesieniu do działów biologii, realizowanych w zakresie rozszerzonym dla podstawy programowej biologii IV etapu edukacyjnego.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje