foto_11.jpg
opoka uksw miniaturaUKSW podpisał umowę o współpracy z Fundacją Opoka. Umowa jest kolejnym krokiem w rozwijaniu potencjału Centrum Technologii Informacyjnych Nauk Humanistyczno-Społecznych i całej Uczelni.

Umowa zakłada rozwijanie wspólnych projektów, odbywanie staży przez studentów dziennikarstwa. Jednym z elementów współpracy będzie wzajemna promocja jednostek poprzez publikowanie artykułów w serwisach UKSW i Fundacji Opoka.  Fundacja Opoka jest wydawcą m.in. serwisów www.opoka.org.pl, opoka.news, opoka.photo.

Umowę podpisali: ze strony UKSW ks. prof. dr hab Stanisław Dziekoński, rektor UKSW; ze strony Fundacji Opoka prezes fundacji ks. prałat Bernard Koj i redaktor naczelny dr Maciej Górnicki. Na spotkaniu obecny był również ksiądz Wikariusz Karol Gibki z parafii pw. Św. Stanisława Bp w Czajkowie do Kurii Diecezjalnej (diecezjalny koordynator ds. informatycznych; rezydent w parafii pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Skalmierzycach).

 

opoka uksw

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje