opoka uksw miniaturaUKSW podpisał umowę o współpracy z Fundacją Opoka. Umowa jest kolejnym krokiem w rozwijaniu potencjału Centrum Technologii Informacyjnych Nauk Humanistyczno-Społecznych i całej Uczelni.

Umowa zakłada rozwijanie wspólnych projektów, odbywanie staży przez studentów dziennikarstwa. Jednym z elementów współpracy będzie wzajemna promocja jednostek poprzez publikowanie artykułów w serwisach UKSW i Fundacji Opoka.  Fundacja Opoka jest wydawcą m.in. serwisów www.opoka.org.pl, opoka.news, opoka.photo.

Umowę podpisali: ze strony UKSW ks. prof. dr hab Stanisław Dziekoński, rektor UKSW; ze strony Fundacji Opoka prezes fundacji ks. prałat Bernard Koj i redaktor naczelny dr Maciej Górnicki. Na spotkaniu obecny był również ksiądz Wikariusz Karol Gibki z parafii pw. Św. Stanisława Bp w Czajkowie do Kurii Diecezjalnej (diecezjalny koordynator ds. informatycznych; rezydent w parafii pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Skalmierzycach).

opoka uksw