rekrutacja 2018Trwa rekrutacja na wszystkie kierunki studiów w roku akademickim 2018/2019. Wśród 38 kierunków trzy to nowości, w tym dwie po angielsku.

Nasz uniwersytet przyjmie w nowym roku akademickim ponad 2800 studentów na studiach stacjonarnych i ponad 1400 na studiach niestacjonarnych. Najwięcej miejsc czeka na kandydatów na wydziałach: nauk historycznych i społecznych (745) oraz prawa i administracji (570).

Nowymi kierunkami są:

• Archiwistyka i Zarządzanie dokumentacją (Wydział Nauk Historycznych i Społecznych) – studia I stopnia stacjonarne
  • International relations (Wydział Prawa i Administracji) – studia II stopnia stacjonarne
  • Pielęgniarstwo/Nursing (czekamy na zatwierdzenie MNiSW) (Wydział Medyczny. Collegium Medicum) – studia I stopnia stacjonarne.

UKSW oferuje cztery kierunki studiów w języku angielskim. Są to: Philosophy And Culture Of East-Central Europe, Sustainability Studies, International relations oraz Nursing.

Rekrutacja na wszystkie kierunki studiów ruszyła 6 czerwca, skończy się dla studiów stacjonarnych 8 lipca, a dla niestacjonarnych – 30 września lub do wyczerpania limitów. Opłata rekrutacyjna za pierwszy kierunek wynosi 85 zł, za każdy następny – 60 zł. Rejestracja odbywa się poprzez system IRK.

Szczegóły: www.rekrutacja.uksw.edu.pl

HARMONOGRAM REKRUTACJI:

06.06 – rozpoczęcie rejestracji

08.07 – ostatni dzień rejestracji w systemie IRK oraz wnoszenia opłat rekrutacyjnych
[na studia stacjonarne I stopnia, jednolite magisterskie oraz studia II stopnia]

13.07 – ogłoszenie wyników w systemie IRK

od 16.07 – przyjmowanie dokumentów na studia stacjonarne

10. 07 – egzamin dla cudzoziemców oraz test, a także rozmowy na studia II stopnia dla Wydziałów: WMP.SNŚ; WBNS, WNH

09 - 10.07 – rozmowa dla Wydziału Teologicznego