foto_11.jpg
festiwal minjpgfestiwal minjpgUniwersytet Otwarty UKSW oraz Fundacja Polska Raoula Follereau zaprasza na XVI Festiwal Misyjny "Bóg mnie kocha", który odbędzie się w niedzielę 17 czerwca w Zielonce koło Warszawy.

Patronat honorowy:

Przewodniczący Komisji Episkopatu Polski ds Misji ks. bp Jerzy Mazur

Biskup diecezji Warszawsko-Praskiej ks. bp Romuald Kamiński

Rrektor UKSW ks. prof. Stanisława Dziekońskiego

Doroczne święto misjonarzy i ich dobroczyńców rozpocznie się o godz. 13.00 od Mszy św. w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej, której przewodniczyć będzie ordynariusz diecezji łuckiej na Wołyniu ks. bp PWitalij Skomarowski.

Bezpośrednio po Mszy świętej organizatorzy zapraszają na Wielki koncert na Placu Jana Pawła II z udziałem znanych artystów. Wystąpią znakomite zespoły, miedzy innymi: Maleo Reggae Rockers, Fragua, DIKANDA. Zaśpiewa też finalista ukraińskiej edycji „Mam talent” Artem Charczenko.

Będzie to kolejne, wypełnione modlitwą i wspólną, rodzinną zabawą wielkie święto misjonarzy i ich dobroczyńców. Przez cały dzień czynne będą stoiska misyjne, przy których można będzie spotkać misjonarzy. Odbędą się także animacje misyjne, gry, konkursy i zabawy dla dzieci. Czynna będzie prowadzona przez harcerzy ZHR „Kawiarnia pod Żyrafą” której specjalnością jest zupa z krokodyla.

Podczas koncertu poznamy tegorocznego laureata nagrody im. Małej Ani z Zielonki, przyznawanej za wybitne osiągnięcia artystyczne w propagowaniu najcenniejszych wartości kultury chrześcijańskiej wśród dzieci i młodzieży.

Wręczone też zostaną dyplomy „Darczyńca roku” w kategoriach „Budujemy studnie w Afryce” oraz „Pomoc trędowatym”.

Więcej informacji na stronie Fundacji: follereau.org

Zgłoszenia, pytania proszę kierować na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plakat festiwal net

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje