kontrwywiad minNasz Uniwersytet podpisał porozumienie o wzajemnej współpracy ze Służbą Kontrwywiadu Wojskowego.

kontrwywiad

Sygnatariuszami porozumienia, podpisanego 12 czerwca br., byli Rektor UKSW ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński oraz Szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego minister Maciej Materka.

Główne założenia umowy to: rozwój wzajemnej współpracy w zakresie działalności dydaktyczno-naukowej, podnoszenie kwalifikacji zawodowych i naukowych oraz wymiana doświadczeń w obszarach prowadzenia działalności edukacyjnej.