foto_05.jpg
kontrwywiad minNasz Uniwersytet podpisał porozumienie o wzajemnej współpracy ze Służbą Kontrwywiadu Wojskowego.

kontrwywiad

Sygnatariuszami porozumienia, podpisanego 12 czerwca br., byli Rektor UKSW ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński oraz Szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego minister Maciej Materka.

Główne założenia umowy to: rozwój wzajemnej współpracy w zakresie działalności dydaktyczno-naukowej, podnoszenie kwalifikacji zawodowych i naukowych oraz wymiana doświadczeń w obszarach prowadzenia działalności edukacyjnej.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje