foto_08.jpg
street workoutStudium Wychowania Fizycznego UKSW zgłosiło projekt do Budżetu Partycypacyjnego 2019. Głosować można do 30 czerwca br. Głosujemy na budżet Bielany, Wrzeciono, Młociny, pozycja nr 2.

Projekt zakłada budowę instalacji do uprawiania nowoczesnej aktywności fizycznej jaką jest street workout, która udostępniona będzie wszystkim chętnym do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Inwestycja powstanie na terenie kampusu przy ulicy Wóycickiego. Dzięki temu zostanie stworzona przestrzeń sportowo-kulturalno-rekreacyjna dla studentów i pracowników UKSW oraz mieszkańców osiedla Młociny.

budzet partycypacyjny

Głosować można elektronicznie pod adresem app.twojbudzet.um.warszawa.pl lub tradycyjnie (po okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość) przy użyciu papierowej karty do głosowania w punktach wyznaczonych przez Zarząd Dzielnicy. Głosować może każdy mieszkaniec Warszawy (meldunek nie jest konieczny). Głosujemy Na budżet partycypacyjny Bielany, Wrzeciono, Młociny STREET WORKOUT MŁOCINY – ŚCIEŻKA ZDROWIA.


Każdy głosujący może wybrać tylko jedną dzielnicę. Jeżeli głosujący weźmie kilkukrotnie udział w głosowaniu wszystkie oddane przez niego głosy zostaną uznane za nieważne. Dzielnica Bielany została podzielona na obszary terytorialne, w związku z tym głosujący może głosować na projekty ogólnodzielnicowe oraz na jeden wybrany obszar lokalny. Głosowanie odbywa się poprzez wybranie dowolnej liczby projektów z danej listy, przy czym suma kosztów wybranych projektów nie może przekroczyć środków przeznaczonych na dany obszar.

Zagłosujmy na projekt UKSW!

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje