street workoutStudium Wychowania Fizycznego UKSW zgłosiło projekt do Budżetu Partycypacyjnego 2019. Głosować można do 30 czerwca br. Głosujemy na budżet Bielany, Wrzeciono, Młociny, pozycja nr 2.

Projekt zakłada budowę instalacji do uprawiania nowoczesnej aktywności fizycznej jaką jest street workout, która udostępniona będzie wszystkim chętnym do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Inwestycja powstanie na terenie kampusu przy ulicy Wóycickiego. Dzięki temu zostanie stworzona przestrzeń sportowo-kulturalno-rekreacyjna dla studentów i pracowników UKSW oraz mieszkańców osiedla Młociny.

budzet partycypacyjny

Głosować można elektronicznie pod adresem app.twojbudzet.um.warszawa.pl lub tradycyjnie (po okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość) przy użyciu papierowej karty do głosowania w punktach wyznaczonych przez Zarząd Dzielnicy. Głosować może każdy mieszkaniec Warszawy (meldunek nie jest konieczny). Głosujemy Na budżet partycypacyjny Bielany, Wrzeciono, Młociny STREET WORKOUT MŁOCINY – ŚCIEŻKA ZDROWIA.

Każdy głosujący może wybrać tylko jedną dzielnicę. Jeżeli głosujący weźmie kilkukrotnie udział w głosowaniu wszystkie oddane przez niego głosy zostaną uznane za nieważne. Dzielnica Bielany została podzielona na obszary terytorialne, w związku z tym głosujący może głosować na projekty ogólnodzielnicowe oraz na jeden wybrany obszar lokalny. Głosowanie odbywa się poprzez wybranie dowolnej liczby projektów z danej listy, przy czym suma kosztów wybranych projektów nie może przekroczyć środków przeznaczonych na dany obszar.

Zagłosujmy na projekt UKSW!