foto_05.jpg
egzamin polskiNa Wydziale Nauk Humanistycznych UKSW ruszyła rekrutacja na Podyplomowe Studia Logopedyczne na rok 2018/2019. Jest to 18 edycja tych studiów.

Po ukończeniu Podyplomowych studiów Logopedycznych w Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego uzyskają Państwo:

- uprawnienia do pracy w zawodzie logopedy

- możliwość integracji specjalności (łączenie kompetencji logopedycznych z wcześniej uzyskanymi kwalifikacjami zawodowymi)

- podstawy do podjęcia dalszej edukacji w dziedzinie surdologopedii i neurologopedii

W czasie studiowania w Podyplomowym Studium Logopedycznym spotkają Państwo kompetentnych i profesjonalnych wykładowców, którzy będą czuwać nad organizacją i przebiegiem praktyk pod opieką współpracujących ze studium specjalistów.

Bardzo dobre oceny programu i jakości kształcenia w wypowiedziach studentów i absolwentów i ponad 600 godzin dydaktycznych realizowanych w dwuletnim cyklu studiowania zapewniają Państwu właściwy poziom kwalifikacji.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie: https://wnh.uksw.edu.pl/node/84

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje