egzamin polskiNa Wydziale Nauk Humanistycznych UKSW ruszyła rekrutacja na Podyplomowe Studia Logopedyczne na rok 2018/2019. Jest to 18 edycja tych studiów.

Po ukończeniu Podyplomowych studiów Logopedycznych w Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego uzyskają Państwo:

- uprawnienia do pracy w zawodzie logopedy

- możliwość integracji specjalności (łączenie kompetencji logopedycznych z wcześniej uzyskanymi kwalifikacjami zawodowymi)

- podstawy do podjęcia dalszej edukacji w dziedzinie surdologopedii i neurologopedii

W czasie studiowania w Podyplomowym Studium Logopedycznym spotkają Państwo kompetentnych i profesjonalnych wykładowców, którzy będą czuwać nad organizacją i przebiegiem praktyk pod opieką współpracujących ze studium specjalistów.

Bardzo dobre oceny programu i jakości kształcenia w wypowiedziach studentów i absolwentów i ponad 600 godzin dydaktycznych realizowanych w dwuletnim cyklu studiowania zapewniają Państwu właściwy poziom kwalifikacji.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie: https://wnh.uksw.edu.pl/node/84