foto_05.jpg
debata miniaturaRektor UKSW, ks. prof. Stanisław Dziekoński uczestniczy w Polsko-Ukraińskim Seminarium Rektorów na Ukrainie. Tematem jest działalność konferencji rektorów w obydwu krajach na tle Europy.

ukraina foto jmrKonferencja odbywa się w dniach 21-24 czerwca na Wschodnioeuropejskim Uniwersytecie Narodowym im. Łesi Ukrainki w Łucku. Debata poświęcona jest zmianom systemowym w szkolnictwie wyższym w Polsce i na Ukrainie, a także modelom doświadczeń w działalności narodowych konferencji rektorów w Polsce i na Ukrainie na tle tendencji europejskich.

Ważnym punktem obrad było przedstawienie koncepcji polsko-ukraińskiego projektu. Magnificencja Rektor UKSW jest wśród 12-osobowej delegacji członków Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich z jej przewodniczącym prof. Janem Szmidtem, Ambasadorów i Rektorów kilku polskich Uczelni.

 

ukraina krasp

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje