foto_05.jpg
ost.mini28 czerwca została podpisana umowa o współpracy pomiędzy UKSW a Mazowieckim Szpitalem Wojewódzkim Drewnicą Sp. z o.o. z siedzibą w Ząbkach.

28 06 2018Umowę podpisali ks. prof. Stanisław Dziekoński, rektor UKSW oraz Roman Jędrzejczak – Prezes Zarządu Szpitala.

Umowa zakłada m.in. prowadzenie wspólnych działań na rzecz doskonalenia procesu kształcenia medycznego na UKSW. Szpital zobowiązuje sie do przyjmowania sudentów Wydziału Medycznego UKSW na praktyki i staże. Umożliwia im także prace studyjne związane z wykonywaniem prac dyplomowych. Zapewnia także wsparcie studentom UKSW w zakresie objetym porozumieniem

Ponadto obie strony zobowiązują się do organizacji wspólnych konefencji, warsztatów, szkoleń i projektów służących obopólnym celom.

Szczegółowe zasady współpracy i sposób realizacji zakładanych działań będą ustalane w odrębnie zawieranych umowach.

kopi min

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje