foto_07.jpg
fulbright polska logo niebieskie 3 0fulbright polska logo niebieskie 3 0fulbright polska logo niebieskie 3 0Dr hab. Jan Szumski z Wydziału Prawa i Administracji UKSW przebywał w minionym roku akademickim na stypendium Fulbrighta na Uniwersytecie w Stanford w USA.

jan szumskiDr hab. Jan Szumski jest pracownikiem Katedry Regionalnych Stosunków Strategicznych, w Instytucie Prawa Międzynarodowego, Unii Europejskiej i Stosunków Międzynarodowych UKSW. Informacje na temat stypendium prof. Szumskiego można przeczytać na stronie: https://www.hoover.org

Program Fulbrighta to program międzynarodowej wymiany naukowej założony z inspiracji senatora USA Jamesa Williama Fulbrighta w 1946 roku. Jego głównym celem jest zwiększanie wzajemnego zrozumienia między obywatelami Stanów Zjednoczonych a obywatelami innych krajów. W Polsce program funkcjonuje od 1959 r.
fot. Stanford University

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje