foto_07.jpg

BUDZETPART

Projekt Studium Wychowania Fizycznego UKSW wygrał w głosowaniu w ramach Budżetu Partycypacyjnego Warszawa 2019.

Zakłada on budowę instalacji do uprawiania nowoczesnej aktywności fizycznej, jaką jest street workout. Zarówno studenci, jak i mieszkańcy osiedla Młociny, będą mogli korzystać ze sprzętu umieszczonego na kampusie przy ulicy Wóycickiego. Autorem projektu jest mgr Artur Konior – kierownik SWF UKSW.

Urządzenia dostępne będą dla wszystkich chętnych 7 dni w tygodniu, od świtu do zmierzchu. Projekt pozwoli na jeszcze lepsze wykorzystanie terenu na kampusie, a także ma na celu aktywizację młodzieży studenckiej oraz innych osób, które zdecydują się na taką formę spędzania czasu wolnego. Ścieżka zdrowia będzie również alternatywą dla zamkniętych siłowni i klubów fitness oraz stanie się miejscem spotkań mieszkańców Bielan.

Całkowity koszt projektu szacowany jest na 55 600, 00 złotych.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje