foto_08.jpg
NASTRONKUW ciągu pięciu lipcowych dni Biuro ds. Badań Naukowych UKSW przeprowadziło szereg zajęć, mających na celu zdobycie wiedzy o tworzeniu projektów badawczych, finansowanych przez zewnętrzne źródła.

W dniach od 9 lipca do 13 lipca 2018 r. Biuro ds. Badań Naukowych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego zorganizowało Letnią Szkołę Młodych Naukowców (LSMN). Celem LSMN było przekazanie młodym naukowcom wiedzy dotyczącej zasad konstruowania projektów badawczych, które mają uzyskać finansowanie z zewnętrznych źródeł. W LSMN wzięli udział młodzi naukowcy z kilkunastu ośrodków naukowych z całej Polski.

mlodzinaukowcy1

W ramach LMSN przeprowadzone były pięciodniowe zajęcia. Materiały stworzone na potrzeby LSMN to publikacja pt. Jak zdobyć granty na badania naukowe oraz prezentacja multimedialna. Wszystkie materiały dostępne są na stronie internetowej LSMN. Zajęcia w ramach LSMN prowadzone były przez kierownika BBN dra Tomasza Janusa.

Realizacja LSMN była sfinansowana z grantu w ramach konkursu grantowego „Wspieramy rozwój”, którego organizatorem jest Grupa CEDROB S.A.

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje