ochrona danych 300x100Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Ochrona Danych Osobowych w Kościele – objęte patronatem Sekretarza Generalnego Konferencji Episkopatu Polski oraz Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

To już druga edycja studiów, które wyposażają absolwentów w kompleksową wiedzę, umiejętności i kompetencje z obszaru praw i obowiązków kościelnych osób prawnych w zakresie przetwarzania danych osobowych, w szczególności w związku z wejściem w życie nowych regulacji europejskich (RODO) i polskich przepisów (nowa ustawa).

Studia prowadzone są na Wydziale Prawa i Administracji UKSW. Przewidywany termin rozpoczęcia zajęć to 30 listopada br. Zasady rekrutacji. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .