foto_05.jpg
ochrona danych 300x100Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Ochrona Danych Osobowych w Kościele – objęte patronatem Sekretarza Generalnego Konferencji Episkopatu Polski oraz Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

To już druga edycja studiów, które wyposażają absolwentów w kompleksową wiedzę, umiejętności i kompetencje z obszaru praw i obowiązków kościelnych osób prawnych w zakresie przetwarzania danych osobowych, w szczególności w związku z wejściem w życie nowych regulacji europejskich (RODO) i polskich przepisów (nowa ustawa).

Studia prowadzone są na Wydziale Prawa i Administracji UKSW. Przewidywany termin rozpoczęcia zajęć to 30 listopada br. Zasady rekrutacji. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje