LOGOKLASGRIDMINIATURKANa kampusie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ulicy Dewajtis zostanie zorganizowane spotkanie dotyczące klastrów energii.

Na wydarzenie zapraszamy 26 lipca 2018 roku. Obejmie dyskusję na temat działań środowiska Klastrów Energii w obszarze Energetyki Rozproszonej i Klastrów Energii. Swoje wystąpienie wygłosi również przedstawiciel Ministerstwa Energii.

Moderatorem dyskusji jest Robert Szlęzak, prezes Zarządu KlasGRID – porozumienia na rzecz rozwoju energetyki rozproszonej oraz poprawy poziomu bezpieczeństwa energetycznego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a rejestracji na spotkanie można dokonać poprzez stronę: https://klastryenergii26lipca2018.evenea.pl/

klastryenergiii