WSRRRMINIATURKAW siedzibie Centrum Projektów Europejskich została podpisana umowa o dofinansowanie projektu „Coaching sukcesji – wielowymiarowe wsparcie zarządzania procesami sukcesji w firmach rodzinnych”.

LOGOUE

17 lipca 2018 roku w siedzibie CPE swój podpis złożyli dyrektor centrum dr Leszek Buller, a w imieniu Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego - ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski, Prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej. Przy podpisaniu umowy obecni byli także inni przedstawiciele uczelni - dr hab. Anna Fidelus, prof. UKSW, Prorektor ds. studenckich i kształcenia, ks. prof. dr hab. Mieczysław Ozorowski, Dziekan Wydziału Studiów nad Rodziną oraz ks. dr hab. Andrzej Najda, prof. UKSW, Prodziekan WSR.

Wydział Studiów nad Rodziną UKSW, we współpracy z Katolische Universität Eichstätt-Inglostadt zrealizują projekt, mający na celu wypracowanie wsparcia procesów sukcesyjnych w polskich firmach rodzinnych, w oparciu o rozwiązania niemieckie i wdrożenie do praktyki modelu coachingowego.

WSRPODPISSSSSSSS

WSRZDJECIEGRUPYYYYY