foto_06.jpg
WSRRRMINIATURKAW siedzibie Centrum Projektów Europejskich została podpisana umowa o dofinansowanie projektu „Coaching sukcesji – wielowymiarowe wsparcie zarządzania procesami sukcesji w firmach rodzinnych”.

 LOGOUE

 
17 lipca 2018 roku w siedzibie CPE swój podpis złożyli dyrektor centrum dr Leszek Buller, a w imieniu Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego - ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski, Prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej. Przy podpisaniu umowy obecni byli także inni przedstawiciele uczelni - dr hab. Anna Fidelus, prof. UKSW, Prorektor ds. studenckich i kształcenia, ks. prof. dr hab. Mieczysław Ozorowski, Dziekan Wydziału Studiów nad Rodziną oraz ks. dr hab. Andrzej Najda, prof. UKSW, Prodziekan WSR.


Wydział Studiów nad Rodziną UKSW, we współpracy z Katolische Universität Eichstätt-Inglostadt zrealizują projekt, mający na celu wypracowanie wsparcia procesów sukcesyjnych w polskich firmach rodzinnych, w oparciu o rozwiązania niemieckie i wdrożenie do praktyki modelu coachingowego.

WSRPODPISSSSSSSS

WSRZDJECIEGRUPYYYYY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje