foto_07.jpg
POLITOLOGIACZASOPISMOUniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego był partnerem akademickim 1st ECPR/ODHiR Summer School on Political Parties and Democracy.

W dniach 9 – 15 lipca w Warszawie, 20 uczestników, doktorantów i praktykantów, wybranych spośród 170 kandydatów, brało udział w wykładach i dyskusjach poświęconych naukom politycznym. Głównym celem 7 -dniowych spotkań była analiza i dyskusja nad tematami związanymi z systemem partyjnym, elekcyjnym, demokratycznym, a także naukami pokrewnymi.

Uczestnicy projektu zaprezentowali referaty, z których najlepsze zostaną opublikowane na łamach czasopisma UKSW – „Politologia”.

Jednym ze współorganizatorów zajęć była dr Katarzyna Grzybowska-Walecka, z Instytutu Politologii UKSW, będąca również przedstawicielem European Consortium for Political Research (ECPR) na Uniwersytecie.

https://www.osce.org/odihr/374278

POLITOLOGIAAmniejsza

 

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje