POLITOLOGIACZASOPISMOUniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego był partnerem akademickim 1st ECPR/ODHiR Summer School on Political Parties and Democracy.

W dniach 9 – 15 lipca w Warszawie, 20 uczestników, doktorantów i praktykantów, wybranych spośród 170 kandydatów, brało udział w wykładach i dyskusjach poświęconych naukom politycznym. Głównym celem 7 -dniowych spotkań była analiza i dyskusja nad tematami związanymi z systemem partyjnym, elekcyjnym, demokratycznym, a także naukami pokrewnymi.

Uczestnicy projektu zaprezentowali referaty, z których najlepsze zostaną opublikowane na łamach czasopisma UKSW – „Politologia”.

Jednym ze współorganizatorów zajęć była dr Katarzyna Grzybowska-Walecka, z Instytutu Politologii UKSW, będąca również przedstawicielem European Consortium for Political Research (ECPR) na Uniwersytecie.

POLITOLOGIAAmniejsza