pielegniarsstwo2Ruszyła rejestracja kandydatów na studia medyczne na kierunku pielęgniarstwo I stopnia w języku polskim oraz po angielsku.

Rejestracja prowadzona jest elektronicznie poprzez system IRK od 5 września od godziny 12.00 do 25 września (wtorek do końca dnia). Ogłoszenie wyników na kontach kandydatów w IRK nastąpi 28 września (piątek), o godz. 12:00.

Przyjmowanie dokumentów od osób zakwalifikowanych przewidziane jest w dn. 1- 2 października.

Zarówno na studia pielęgniarskie w języku polskim, jak i po angielsku przewidziano po 30 miejsc. Studia są bezpłatne, trwają trzy lata. Zasady rekrutacji dla kandydatów z polską „nową” i „starą” maturą dostępne w załączniku oraz maturą zagraniczną dostępne w załączniku. Wydział Medyczny – Collegium Medicum na UKSW ma już swoją stronę internetową: www.collegium-medicum.uksw.edu.pl.

Zarejestruj się na studia

Studia – jednolite magisterskie – na kierunku lekarskim: rekrutacja zostanie przeprowadzona po uzyskaniu zgody odpowiednich instytucji na prowadzenie kierunku lekarskiego.

Szczegółowe informacje w Biurze Rekrutacji: tel. 22/  569 68 32;   569 96 93;   569 96 94;   569 96 92
e-mail dla kandydatów z zagranicy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro przyjmuje interesantów w godzinach 9:00-14:00 od poniedziałku do piątku.