studenci_podstrony_2.jpg
etyka ukswStudium Pedagogizacji UKSW uruchamia kolejną edycję studiów podyplomowych dla przyszłych nauczycieli etyki. Zapisy ruszają 3 września.

Bezpłatne studia podyplomowe z Etyki dla Nauczycieli skierowane są do osób, które chcą zdobyć uprawnienia do nauczania kolejnego przedmiotu. Mogą z nich skorzystać czynni zawodowo nauczyciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Studia finansowane są przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Zapisy na studia trwają od 3 do 9 września w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów. Podczas rejestracji wymagane jest dołączenie życiorysu zawodowego, listu motywacyjnego oraz zaświadczenia od pracodawcy. Limit miejsc wynosi 25 osób. Kształcenie trwa trzy semestry, a w programie przewidziano 270 godzin zajęć oraz 90 godzin praktyk.

Ćwiczenia i wykłady prowadzone są w trybie hybrydowym. Zajęcia zdalne realizowane są na platformie Microsoft Teams. Zajęcia stacjonarne odbywają się na kampusie UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie Studium Pedagogizacji UKSW oraz na stronie Internetowej Rejestracji Kandydatów.

Bliższe informacje o studiach można uzyskać pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UKSW WEB

tel. centrala 22 561 88 00

ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.

UKSW Facebook
UKSW YouTube