studenci_podstrony_5.jpg
perspektywy 2022Podczas tegorocznego Salonu Maturzystów przyszli kandydaci na studia będą mieli okazję poznać naszą Uczelnię. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8 – 9 września w gmachu SGH w Warszawie.

750 na 200 Warszawski Salon 2022

Już od kilkunastu lat nasz Uniwersytet bierze udział w największych targach edukacyjnych szkół wyższych, organizowanych przez „Perspektywy”. Rokrocznie Salon odwiedzają tysiące maturzystów, którzy szukają informacji o ofercie edukacyjnej polskich uczelni. Wśród wystawców znajdują się uniwersytety, szkoły techniczne i branżowe. Prezentują kierunki studiów, które odpowiadają na wyzwania współczesnego rynku pracy.

Podczas wydarzenia studenci i pracownicy UKSW z zaangażowaniem opowiadają o studiach na naszym Uniwersytecie. Odpowiadają na szczegółowe pytania maturzystów, dotyczące rekrutacji na studia, zajęć czy specjalizacji na kierunkach.

W tym roku Salon Maturzystów odbędzie się w dniach 8 – 9 września w gmachu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Chętni będą mogli odwiedzać stoiska uczelni w godz. od 9 do 15. Prezentacja naszej Uczelni odbędzie się w Auli II o godz. 8.45.

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia są dostępne na stronie „Perspektyw”.

UKSW WEB

tel. centrala 22 561 88 00

ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.

UKSW Facebook
UKSW YouTube