studenci_podstrony_2.jpg

 PZU1692120 uczestników Summer Camp w Junosznie k. Stegny odwiedziła prorektor ds. studenckich i kształcenia dr hab. Anna Fidelus, prof. ucz.

    PZU1665

W programie obozu, podobnie jak w latach ubiegłych, znalazły się warsztaty i szkolenia, pozwalające zdobyć nowe kompetencje i umiejętności.

– Bardzo się cieszę, że wybraliście nasz Uniwersytet. Witam was wszystkich na UKSW! Chcę abyście po zakończeniu studiów wszyscy powiedzieli, że to była dobra decyzja i dobry czas – mówiła prorektor dr hab. Anna Fidelus, prof. ucz. – Od Was zależy bardzo dużo. Ważne jest wasze zaangażowanie, na poziomie kierunku, wydziału i całej Uczelni – dodała.

Prorektor ds. studenckich i kształcenia podziękowała Samorządowi Studentów UKSW za zorganizowanie obozu oraz zachęciła nowych studentów do angażowania się w życie Uczelni.

 

 PZU1676  PZU1690

Przekazała także studentom pozdrowienia od ks. prof. dr hab. Ryszarda Czekalskiego, rektora UKSW oraz ks. dr. hab. Marka Stokłosy, prorektora ds. nauki i współpracy międzynarodowej. Następnie odpowiedziała na pytania dotyczące studiów na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

 PZU1692

Summer Camp to obóz integracyjny organizowany przez Samorząd Studentów UKSW dla studentów pierwszego roku. Tegoroczna edycja rozpoczęła się w czwartek 22 września i potrwa do poniedziałku 26 września.

 

UKSW WEB


Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie

ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa
tel. centrala 22 561 88 00

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956
ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

UKSW Facebook
UKSW YouTube
UKSW Twitter
UKSW na Linkedin
UKSW Instagram

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje