studenci_podstrony_2.jpg
Cochabamba umowaDnia 26 stycznia 2016 r. z wizytą do UKSW przybył o. dr. Józef Smyksy, CSsR – Prezydent Wydziału Teologicznego „Św. Pawła” w Cochabamba, (Boliwia) oraz wykładowca prawa USI Lugano (Szwajcaria), o. dr. Andrzej Kukła, CSsR. Celem wizyty było podpisanie umowy o współpracy w dziedzinie nauk teologicznych pomiędzy Wydziałem Teologicznym „Św. Pawła” a Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Planowana współpraca naukowo-badawcza w zakresie misjologii realizowana będzie przez Wydział Teologiczny UKSW.


Umowę, z ramienia UKSW podpisał prof. dr hab. Cezary Mik, Prorektor ds. Nauki i Rozwoju. Poza wyznaczonymi sygnatariuszami, w spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Wydziału Teologicznego, który realizować będzie umowę: Prodziekan ds. nauki i finansów - Ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski oraz prof. UKSW dr hab. Wojciech Kluj - pełnomocnik dziekana ds. badań naukowych i współpracy międzynarodowej, jak również Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej, Katarzyna Mikocka.
Podczas spotkania roboczego z o. dr Józefem Smyksym, CSsR, w którym uczestniczyli przedstawiciele Katedry Misjologii Wydziału Teologicznego, prof. UKSW dr hab. Wojciech Kluj oraz ks. dr hab. Tomasz Szyszka oraz przedstawiciele Działu Współpracy Międzynarodowej omówiono praktyczne aspekty realizacji współpracy zarówno w zakresie nowo zawartej umowy oraz perspektywy realizacji współpracy  w ramach Erasmus+ Mobilność z krajami partnerskimi. Podsumowaniem wizyty był uroczysty obiad oraz spotkanie z Dziekanem Wydziału Teologicznego ks. prof. dr hab. Piotrem Tomasikiem oraz uczestnikami wcześniejszych spotkań i kierownikiem Katedry Misjologii - ks. prof. dr hab. Jarosławem Różańskim, podczas którego podsumowano najważniejsze aspekty współpracy.

 

IMG 9696 podpis

IMG 9696 podpis

IMG 9696 podpisane

UKSW WEB


Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie

ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa
tel. centrala 22 561 88 00

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956
ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

UKSW Facebook
UKSW YouTube
UKSW Twitter
UKSW na Linkedin
UKSW Instagram

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje