foto_11.jpg
staz ukswUniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ogłasza konkurs na płatne, trzymiesięczne staże w jednostkach UKSW. Fundatorem staży jest Santander Universidades.

Szukamy webmastera, junior PHP developera, stażysty ds. social mediów oraz stażysty w kwesturze. Jakie warunki musisz spełnić? Musisz być studentem lub absolwentem UKSW oraz wykazać chęć zaangażowania w życie Uniwersytetu. W zamian za to, oferujemy Ci możliwość rozwoju pasji oraz pracę pod okiem specjalistów z danej dziedziny.

Aplikacje składać można do 31 grudnia 2016 roku. Szczegółowe informacje na temat wymagań, zakresu zadań oraz miejsca składnia wniosków znajdują się w poszczególnych ogłoszeniach poniżej.

Konkurs na PHP developera
Konkurs na Junior wstaz ukswebmastera
Stażysta w Zespole Księgowości
Konkurs na stażystę ds. social mediówstaz uksw

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje