foto_07.jpg
mladinfoNa przełomie marca i kwietnia w macedońskim Skopje młodzi ludzie z Europy Środkowej, Wschodniej i Południowej będą dyskutować o jednym z najważniejszych zjawisk ostatnich lat – migracji i uchodźstwie.

Celem Młodzieżowego Forum, organizowanego w dn. 30 marca - 1 kwietnia br. przy wsparciu Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego, jest ukazanie, jak nowe media zareagowały na kryzys migracyjny i jak przyczyniły się do promocji różnorodności. Zaproszeni są młodzi ludzie w wieku 18-35 z Albanii, Austrii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Węgier, Macedonii, Czarnogóry, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji i Słowenii. Dla studentów to doskonała okazja do zaprezentowania swojego eseju bądź zostania panelistą i wymiany opinii z rówieśnikami zainteresowanymi tematem, a także udoskonalenie języka angielskiego. Koszty udziału, takie jak wyżywienie, zakwaterowanie, przejazdy, pokrywają organizatorzy. Uczestnicy będą mogli również zwiedzić Skopje. Organizacją goszczącą forum jest Mladiinfo International z siedzibą w Skopje.

Zainteresowani przedstawieniem krótkiego referatu proszeni są o przesłanie streszczenia swojego wystąpienia (300 znaków) z tytułem, głównym argumentem i konkluzją, a także krótkiego CV. Można też przesłać esej, nie dłuższy niż 2,5 tys. znaków. Chętni do udziału w panelach proszeni są o przygotowanie artykułu prasowego ze streszczeniem na 500 znaków i trzema fotografiami. Dołączyć należy CV z listem motywacyjnym. Aplikacje należy przesłać do 15 stycznia br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Więcej o Forum: http://www.mladiinfo.eu/2016/12/22/youth-forum-refugees-migrants-new-media-see-ce/#ixzz4UhbMFTCi

Foto: Mlad!info

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje