foto_05.jpg
lazienki1Nowym Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego został Paweł Lewandowski, absolwent politologii i socjologii UKSW.

lewandowski Nominację Pawłowi Lewandowskiemu wręczył 5 stycznia br. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. Piotr Gliński.

W MKiDN nowy wiceminister będzie zarządzał departamentami odpowiedzialnymi za media, prawo autorskie, legislację oraz realizowanie nadzoru właścicielskiego nad spółkami Skarbu Państwa podległymi ministerstwu.

Paweł Lewandowski ukończył politykę społeczną i gospodarczą (2011 r.), oraz socjologię komunikacji międzykulturowej (2012 r.) na naszym Uniwersytecie.

Przez wiele lat związany był z sektorem pozarządowym jako koordynator projektów oraz ekspert Fundacji Republikańskiej. W latach 2012-2015 pracował w branży doradztwa strategicznego, w latach 2015-2016 był doradcą wicepremiera prof. Piotra Glińskiego w  Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, gdzie zajmował się przygotowaniem i promocją polskiej kandydatury do organizacji EXPO 2022 w Łodzi.

Serdecznie gratulujemy!

Foto: MKiDN

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje