foto_05.jpg
mladiinfomladiinfoW oparciu o podpisaną umowę ramową Centrum Technologii Informacyjnych rozpoczęło współpracę z Fundacją Mladiinfo Poland.

Misją Fundacji jest aktywizacja młodych ludzi i odkrywanie ich potencjału poprzez realizację wysokiej jakości, odważnych i innowacyjnych projektów. Więcej na temat działalności Fundacji: https://www.facebook.com/MladiinfoPoland/

CTI logo kolor pionW ramach umowy podjęte zostaną działania umożliwiające studentom odbywanie staży i praktyk w Fundacji oraz w całej międzynarodowej sieci Mladiinfo, a także organizację akademickiego wolontariatu międzynarodowego, promowanie działań UKSW poświęconych młodzieży w ich środowiskach.

Ponadto możliwe będzie wspólne wyszukiwanie i identyfikowanie potencjalnych źródeł finansowania działań, przygotowywanie wniosków o ich finansowanie, realizowanie wspólnych projektów oraz promowanie wspólnych inicjatyw.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z prezes Agatą Smolak, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Wóycickiego 1/3, budynek 4, pok. 0418, tel. 606 484 541, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje