foto_07.jpg
Zus wyklady2Zus wyklady2ZUS wie o Tobie wszystko. Co Ty wiesz o ZUS? To jedno z haseł reklamujących nowy cykl wykładów ekspertów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na UKSW. Początek już 22 lutego w kampusie Dewajtis.

Nasza uczelnia jest jedną z dwóch w kraju, na których eksperci ZUS prowadzą wykłady akademickie dot. systemu ubezpieczeń społecznych w Polsce. W semestrze zimowym, z inicjatywy Prorektor dr hab. Anny Fidelus, prof. UKSW, Prodziekan WNP dr Ewy Kulawskiej oraz Dyrektor Gabinetu Prezesa ZUS ds. Komunikacji i Edukacji Barbary Owsiak odbyło się siedem wykładów dla studentów Wydziału Nauk Pedagogicznych. Obecnie rusza cykl 15 wykładów ogólnouczelnianych, dzięki którym każdy student i pracownik UKSW dowie się wszystkiego o ZUS.

Będzie to serial z Tobą w roli głównej – zapowiadają eksperci ZUS i idą o „Zakład”, że zanudzą słuchaczy na śmierć. To jednak zabawna prowokacja, bo przecież ZUS to „Trzy litery, które chronią twoje cztery”.

Czy tak jest naprawdę, będzie można przekonać się już 22 lutego o godz. 13.15 w sali 326 w kampusie Dewajtis. Wykłady, które koordynuje dr Robert Marczak z ZUS, będą odbywać się w środy – do 14 czerwca, w godz. 13.15-14.45. Obowiązuje system zapisów przez USOS.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych współpracuje z naszą Uczelnią, oferując także możliwość odbywania praktyk i staży studenckich – organizacja dysponuje 365 miejscami w placówkach w całej Polsce. ZUS zachęca również do pisania prac licencjackich, magisterskich i doktorskich nt. ubezpieczeń społecznych. Ta oferta skierowana jest przede wszystkim do studentów Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje