foto_05.jpg
nobelAż w ośmiu dziedzinach będą przyznane Noble dla wybitnych studentów. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Studencki Nobel jest jedynym konkursem takiego formatu organizowanym przez studentów dla studentów. Jego celem jest umożliwienie startu oraz promocja zdolnych studentów w świecie nauki i biznesu. – Poszukujemy najlepszych z najlepszych, specjalistów w danych dziedzinach. Studencki Nobel pozwoli im ukształtować ścieżki kariery i otworzy drzwi do dalszego rozwoju – zachęcają organizatorzy.

Szczegółowe informacje nt. tegorocznej edycji konkursu z formularzem rejestracyjnym i harmonogramem dostępne są na stronie: www.studenckinobel.pl .

Kategorie konkursowe Studenckiego Nobla 2017:
  • Nauki przyrodnicze i energetyka
  • Technologia informacyjna (IT)
  • Medycyna i farmacja
  • Fizyka i astronomia
  • Sztuka
  • Dziennikarstwo i literatura
  • Nauki społeczno-ekonomiczne
  • Działacz

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje