foto_11.jpg
pafere1Praca magisterska Ernesta Głuszcza pt. Problematyka moralna w Austriackiej Szkole Ekonomii, napisana na Wydz. Filozofii Chrześcijańskiej, zdobyła I miejsce w konkursie Polsko-Amerykańskiej Fundacji.

pafere2Praca magistra Głuszcza powstała w 2015 r. w Instytucie Filozofii, pod kierunkiem ks. prof. dr. hab. Jana Sochonia, jej recenzentem jest ks. prof. UKSW Jacek Grzybowski. W szóstej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską Polsko-Amerykańskiej Fundacji Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego zdobyła pierwsze miejsce, a jej autor otrzymał tytuł Magister Pafere.

Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego zajmuje się wolnorynkową edukacją ekonomiczną, promocją wolności gospodarczej i wolnego handlu, związkami etyki z ekonomią, a także rozwojem nauk ekonomicznych. Założona przez Jana Michała Małka w roku 2007, została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000278610. Wcześniej Fundacja działała jako oddział amerykańskiej Fundacji PAFERE Pro Publico Bono, założonej w 2000 roku w Kalifornii.

Zdjęcie: PAFEiRE. Mgr Ernest Głuszcz - trzeci od prawej.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje