foto_08.jpg
studia str2W kolejnej edycji programu akredytacyjnego „Studia z przyszłością” zorganizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zostały wyróżnione kierunki dwóch wydziałów naszej uczelni.

Wyróżnione kierunki: filozofia, psychologia, ochrona środowiska (Wydział Filozofii CHrześcijańskiej) oraz historia, historia sztuki, ochrona dóbr kultury i środowiska, zarządzanie dziedzictwem kulturowym (Wydział Nauk Historycznych i Społecznych)

W sposób specjalny uhonorowano kierunek zarządzanie dziedzictwem kulturowym oraz psychologię, które zdobyły laur za WDROŻENIE NAJBARDZIEJ INNOWACYJNYCH I UNIKALNYCH ROZWIĄZAŃ W ZAKRESIE BAZY MATERIALNEJ I TECHNOLOGII WSPIERAJĄCYCH PROCES DYDAKTYCZNY.

Podyplomowe studia Relacje Interpersonalne i Profilaktyka Uzależnień (WFCh) otrzymały laur LIDER JAKOŚCI KSZTAŁCENIA.

Kierownikom nagrodzonych studiów serdecznie gratulujemy!

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje