foto_06.jpg
JM MSWiAKs. prof. Stanisław Dziekoński, rektor UKSW oraz Sebastian Chwałek, podsekretarz stanu w MSWiA podpisali list intencyjny w sprawie współpracy przy kształceniu przyszłych lekarzy.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji wyraziło wolę udostępnienia infrastruktury Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA wraz z bazą dydaktyczną i badawczą na potrzeby kształcenia studentów medycyny przez tworzony na naszej uczelni wydział medyczny.

Współpraca Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie oraz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego pozwoli na przygotowanie programu kształcenia na wydziale medycznym, który odpowiadał będzie na współczesne wymagania zmieniającego się środowiska bezpieczeństwa narodowego oraz umożliwi kształtowanie etycznej postawy lekarskiej.

Podpisanie listu intencyjnego zapoczątkuje proces przygotowywania umów szczegółowo regulujących współpracę między UKSW a MSWiA.

Otwarcie nowego kierunku przewidziane jest w okresie najbliższych dwóch lat.

1L7A4898   1L7A4914

Zdj. MSWiA

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje