studenci_podstrony_5.jpg
office 365Nasz Uniwersytet wykupił dla studentów i pracowników licencję na pakiet MS Office 2016. Oprogramowanie można zainstalować również na urządzeniach prywatnych całkowicie nieodpłatnie.

Od 10 maja 2017 roku, każdy student i pracownik naszej Uczelni ma możliwość zainstalowania pakietu Office aż w 15 urządzeniach.

Na potrzeby służbowe UKSW zapewnia pakiet MS Office 2016 Pro Plus. Dla użytku domowego, studenci i pracownicy mogą korzystać z pakietu w ramach usługi Office365.

W ramach Office 365 zyskujesz
  • Najnowsze wersje aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Skype dla firm, Publisher oraz Access
  • Możliwość instalacji pakietu Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (w tym na iPad), a także na 5 smartfonach
  • 1 TB osobistego miejsca na wirtualnym dysku OneDrive
Jak zainstalować oprogramowanie?
  • Jeżeli jesteś studentem lub doktorantem, musisz w pierwszej kolejności wyrazić zgodę na założenie dla Ciebie konta w usłudze Microsoft Office365.
    Zgodę należy wyrazić po zalogowaniu się w USOSWebie w panelu Microsoft Office365.
    Powyższy link zawiera również instrukcję instalacji oprogramowania Microsoft Office na Twoim komputerze.
  • Pracownicy posiadają odgórnie założone konta i nie muszą korzystać z powyższego mechanizmu aktywacji.
  • Aby pobrać oprogramowanie, należy zalogować się na stronie office365.uksw.edu.pl, korzystając z uczelnianego identyfikatora w postaci:
    Przykład:

UKSW WEB

tel. centrala 22 561 88 00

ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.

UKSW Facebook
UKSW YouTube