foto_08.jpg
radio UKSW urodzinyW czwartek, 18 maja podczas Dnia Studenta i Dnia Otwartego UKSW świętowaliśmy pierwsze urodziny Radia UKSW.

Ogólnouczelniane Radio Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w pierwszym roku swojej działalności zdobyło dużą popularność. Rozgłośnię tworzy obecnie około 60 osób, a w jej skład wchodzi sześć redakcji: informacyjna, muzyczna, wiary, kultury i społeczna. Radio ma również dział promocji i realizacji dźwięku.

Redaktorem naczelnym i opiekunem rozgłośni jest Anna Gawrońska-Piotrowska, nauczyciel akademicki IEMiD na Wydziale Teologicznym UKSW z doświadczeniem w pracy w Polskim Radiu.

Wśród gości, którzy odwiedzili studio naszego radia było wielu znakomitych muzyków, aktorów, publicystów i twórców kultury, m. in. Marika, LemON, Tomasz Terlikowski, Anna Oberc.

Radio współpracuje z takimi instytucjami jak: Teatr Polski, Kino Atlantic, Centrum Kultury Dobre Miejsce, Palladium, Kino Muranów, Docelowo, Santander Universidades, Radio Warszawa, Grupa Profeto, Wydawnictwo Jednosć, Fundacja Salvatti, Tools Media.

Ponadto, studenci i doktoranci działający w radiu, mogą w ten sposób odbyć praktyki, potrzebne do zaliczenia kolejnych etapów studiów, a nade wszystko zdobyć profesjolnane, praktyczne doświadczenie radiowe.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje