foto_07.jpg
DS2017Kolejna edycja wyjątkowego święta wszystkich studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego już za nami.

Wczorajszy Dzień Studenta, połączony z Dniem Otwartym UKSW obfitował w wiele atrakcji. Już od godziny 10.00 wykładowcy i studenci zachęcali tegorocznych maturzystów do rozpoczęcia nauki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Oprócz oferty studiów, które przygotowana dla kandydatów czekała na kilkunastu stoiskach, studenci i goście mogli wziąć udział w wielu ciekawych wydarzeniach, inspirujących wykładach, konkursach, grach i zabawach na świeżym powietrzu, a także koncertach studenckich wykonawców. Hucznie świętowano pierwsze urodziny Radia UKSW. O muzyczną oprawę zadbał gość specjalny – popularny zespół Poparzeni Kawą Trzy. Nie obyło się bez możliwości napicia studenckiego piwa oraz posilenia się grillowanymi pysznościami. O godzinie 15.00 przemówienie Rektora ks. prof. dr hab. Stanisława Dziekońskiego oficjalnie rozpoczęło świętowanie Dnia Studenta UKSW. Zabawa trwała do 22.00, a sądząc po uśmiechniętych twarzach studentów, była wyjątkowo udana.

DS22017  DS32017

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje