foto_06.jpg
biopotencjalWydział Biologii i Nauk o Środowisku UKSW zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Dyplomantów i Studentów Kierunków Przyrodniczych i Techniczno-Przyrodniczych, która odbędzie się 9 czerwca.

Konferencja odbędzie się na Kampusie przy ulicy Wóycickiego 1/3, w budynku 24 nowym Centrum Laboratoryjnym Nauk Przyrodniczych, w sali wykładowej 008.

Na konferencji wyniki swoich prac przedstawią studenci takich uczelni jak: Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagieloński, Uniwersytet Gdański, Politechnika Śląska, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu.

Szczegóły na stronie konferencji:
http://biopotencjal.blogspot.com/p/prace.html

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje