foto_07.jpg
politologia2017Instytut Politologii UKSW wraz z innymi ośrodkami politologicznymi zaprasza do udziału w konferencji pt. Relacje polityki i religii jako przedmiot badań politologii.

Konferencja odbędzie się w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2017 roku na kampusie UKSW, ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie (bud. 23, sala 201).

Gośćmi specjalnymi będą: prof. Jeffrey Haynes, Dyrektor Centre for the Study of Religion, Conflict and Cooperation na London Metropolitan University oraz prof. Shmuel Sandler, Yehuda Avner Professor for Religion and Politics na Wydziale Nauk Politycznych Uniwersytetu Bar-Ilan w Izraelu.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie konferencji: www.religionandpolitics.pl Można też skorzystać z formularza, który jest w załączniku (Call for papers).

Konferencja organizowana jest przez Instytut Politologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie we współpracy z Instytutem Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, Instytutem Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Instytutem Politologii Uniwersytetu Opolskiego, oraz Instytutem Politologii Uniwersytetu Zielonogórskiego.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje