foto_06.jpg
konferencja 1x3Instytut Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa WT UKSW zaprasza na konferencję naukową organizowaną z okazji 25-lecia istnienia studiów dziennikarskich na Wydziale Teologicznym.

Jubileuszowa konferencja będzie okazją do analizy znaczenia teologii środków społecznego przekazu w kontekście nauk medioznawczych.

Gościem nadzwyczajnym jubileuszowego spotkania będzie doktor honoris causa UKSW o. Federico Lombardi – wieloletni współpracownik trzech Papieży, obecnie prezes Fundacji Watykańskiej Joseph Ratzinger – Benedykt XVI. 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swojej obecności - do 15 października br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Data - 25 października 2017 r.

Miejsce - kampus UKSW przy ul. Dewajtis 5, aula Jana Pawła II

Szczegółowy program - pobierz

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje