konferencja 1x3Instytut Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa WT UKSW zaprasza na konferencję naukową organizowaną z okazji 25-lecia istnienia studiów dziennikarskich na Wydziale Teologicznym.

Jubileuszowa konferencja będzie okazją do analizy znaczenia teologii środków społecznego przekazu w kontekście nauk medioznawczych.

Gościem nadzwyczajnym jubileuszowego spotkania będzie doktor honoris causa UKSW o. Federico Lombardi – wieloletni współpracownik trzech Papieży, obecnie prezes Fundacji Watykańskiej Joseph Ratzinger – Benedykt XVI.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swojej obecności - do 15 października br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Data - 25 października 2017 r.

Miejsce - kampus UKSW przy ul. Dewajtis 5, aula Jana Pawła II

Szczegółowy program - pobierz