foto_11.jpg
But w butonierceButy w perspektywie badaczy antyku i średniowiecza, but jako ślad w historii, buty w historii sztuki i designu, buty w popkulturze – zapraszamy na dwudniową konferencję pt. But w butonierce.

Konferencję w dn. 7–8 grudnia br. na kampusie Dewajtis organizuje Katedra Muzeologii Wydziału Nauk Humanistycznych. Wśród zaproszonych prelegentów są naukowcy i eksperci z kilkunastu ośrodków naukowych i muzealniczych, w tym UW, UMK, KUL, WAT, UŚ, PAN, MSZ, Muzeum Narodowego, Muzeum Rotterdamu. O butach będzie naukowo, literacko, filmowo, teoretycznie i... praktycznie.  Zapraszamy.

P r o g r a m

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje